menuordersearch
anikharid.com

چرخ گوشت گریمن مدل GR-MG176 ,

چرخ گوشت گریمن مدل GR-MG176
تصاویر
بیشتر
چرخ گوشت گریمن مدل GR-MG176
(1)
(0)
GR-MG176
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
GR-MG176
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
7,000,000 تومان
مشخصات

مشخصات و قیمت خرید چرخ گوشت گریمن 2500 وات مدل GR-MG176

چرخ گوشت گریمن مدل GR-MG176 یک دستگاه قدرتمند و هوشمند است که توانایی بالایی در چرخ کردن گوشت دارد. با استفاده از این دستگاه می‌توانید به سرعت و به صورت مؤثر مقدار زیادی گوشت را چرخ کنید. یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد این دستگاه استفاده از تیغه‌ی برنده از جنس فولاد ضد زنگ است که در جلوی مارپیچ دستگاه نصب است. این تیغه باعث می‌شود گوشت به خوبی و به صورت یکنواخت چرخ شود. 3 عدد تیغه این چرخ گوشت اندازه‌های مختلفی دارند که باعث می‌شوند گوشت به اندازه‌های مختلفی چرخ شود و می‌توانید انواع مختلفی از محصولات گوشتی را تهیه کنید. موتور قدرتمند این دستگاه با توان 2500 وات قدرت لازم برای چرخ کردن گوشت را فراهم می‌کند. به عنوان مثال این دستگاه قادر است در زمان یک دقیقه، گوشتی به وزن 2 کیلوگرم را چرخ کند.

سری کبه ساز

سری کبه ساز برای درست کردن کباب کوبیده یا کبه در چرخ گوشت قرار می‌گیرد. برای استفاده از سری کبه ساز ابتدا گوشت مورد نظر را به قطعات کوچک تقسیم کرده و سپس آن را به همراه سبزیجات و ادویه‌های دلخواه درون چرخ گوشت قرار می‌دهید. با چرخاندن دسته یا روشن کردن دکمه برقی، گوشت و سبزیجات از طریق شبکه‌های موجود در داخل چرخ گوشت چرخ می‌شود و به صورت کوبیده خروجی می‌دهد. از مزایای استفاده از سری کبه ساز می‌توان به سهولت و سرعت دسترسی به کباب کوبیده یکنواخت و همسان اشاره کرد.

دکمه چرخش معکوس

دکمه چرخش معکوس به عنوان یک ویژگی خاص در چرخ گوشت گریمن مدل GR-MG176 وجود دارد. این دکمه به شما امکان می‌دهد جهت چرخش چرخ گوشت را تغییر دهید به طوری که گوشت به سمت مخالف حرکت کند. این قابلیت برای مواقعی که گوشت در چرخ گوشت گیر می‌کند کاربردی است. با استفاده از دکمه چرخش معکوس می‌توانید فرآیند چرخش گوشت را به صورت دستی کنترل کنید. مانند زمانی که نیاز دارید گوشت را به سمت مخالف حرکت دهید تا بهتر چرخ شود. یا در صورت برخورد با موانع می‌توانید گوشت را به سمت معکوس حرکت دهید و موانع را برطرف کنید.

قابلیت سوسیس ساز

اگر شما علاقه‌مند به تهیه سوسیس خانگی هستیدچرخ گوشت گریمن مدل GR-MG176 دارای قیف‌های خصوصی برای تهیه سوسیس است.

نمودار تغییر قیمت